Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

DZIEŃ ZIEMI

Ocena 0/5

22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony w około 200 krajach Z tej okazji w klasach młodszych odbyły się zajęcia tematyczne, podczas których uczniowie ćwiczyli umysł grając w ekologiczne łamigłówki wykonywali prace plastyczno-techniczne oraz zapoznali się z zasadami segregowania śmieci. Klasy starsze natomiast na lekcji geografii pracowały z mapą wskazującą poziom zanieczyszczenia powietrza oraz poznały czynniki sprzyjające ochronie środowiska i wpływie zanieczyszczeń na klimat. To był pracowity i pouczający dzień.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności