WYJAZD DO SCHRONISKA
WYJAZD DO SCHRONISKA
Pomaganie ma wielką moc i uczy wrażliwości! W dniu 16 maja uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami panią Karoliną i panią Edytą, odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Canis” w Kruszewie. Wyjazd ten był zwieńczeniem trwającej w naszej szkole zbiórki darów na rzecz bezdomnych czworonogów. Serdecznie dziękujemy Schronisku Canis za ciepłe przyjęcie. Już teraz wiemy, że nie była to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!