16 kwietnia odbyły się Gminne zawody w piłkę siatkową w Bialobieli uczennic klas 4-6.Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Olszewce zajęły 3 miejsce. Gratulacje.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!