Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

ANNA MARIA WESOŁOWSKA

Ocena 0/5

4 października  br. uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym z sędzią Anną Marią Wesołowską. Miało ono miejsce w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie. Uczniowie skorzystali z możliwości udziału w pogadance poruszającej tematy dotyczące uzależnień, agresywnych zachowań, przemocy domowej, wyśmiewania, zastraszania, nękania i ich konsekwencji prawnych.
Wszyscy z zapartym tchem słuchali historii przedstawiających ludzkie perypetie oraz wskazówek, jak radzić sobie z problemami.
Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące specyfiki zawodu pani sędzi Wesołowskiej i  sfotografowali się z bohaterką spotkania.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności