Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Ocena 0/5

15 listopada w naszej szkole obchodziliśmy XIV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - niezwykłe święto matematyki, podczas którego uczniowie z klas 3-8 w przyjazny i kreatywny sposób utrwalali tabliczkę mnożenia, biorąc udział w różnorodnych grach i zabawach a następnie zdawali egzamin pisemny ze znajomości tabliczki mnożenia. Serdecznie gratulujemy wyników i dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Każdy uczestnik otrzymał słodką tabliczkę czekolady.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności