Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

Gminny Konkurs Ekologiczny "Rośliny leśne"

Ocena 0/5

20 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym "Rośliny leśne" dla kl. I-III. Drużyna w składzie: Kacper Pierzchała kl. I, Jakub Dzięgelewski kl. II, Maja Bastek kl. III, zajęła II miejsce. Gratulacje

Uczniowie_prezentują_swoje_nagrody_zdobyte_w_Gminnym_Konkursie_Ekologicznym_(2) Uczniowie_prezentują_swoje_nagrody_zdobyte_w_Gminnym_Konkursie_Ekologicznym 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności