Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

KONKURS "DBAMY O ZDROWIE"

Ocena 0/5

Kwiecień obfitował w szereg akcji dotyczących zdrowia. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z informacjami o zgubnym wpływie napojów energetycznych, soli, cukru, po jakie produkty żywnościowe warto sięgać aby być zdrowym. Ponadto 23 kwietnia zorganizowany został konkurs "Dbam o zdrowie".

 W kategorii klasy 4 najlepsi okazali się:

Zuzanna Brodzik - 1 miejsce, Aleksandra Krakowiecka - 2 miejsce, Aleksandra Siółkowska - 3 miejsce, Jakub Dzięgelewski - wyróżnienie.

 W kategorii klas 5-6 wyniki konkursu prezentowały się następująco:

1 miejsce - Arkadiusz Mrozek, 2 miejsce - Lena Tkaczyk, 3 miejsce - Jakub Górski, wyróżnienie - Gabriel Antoszewski.

Najstarsi uczniowie (klasy 7-8) również rywalizowali ze sobą, a zwycięzcami pozostali:

1 miejsce - Nikola Piersa, 2 miejsce - Ksawery Choroszewski, 3 miejsce - Bartosz Prusaczyk, wyróżnienie - Marcel Kopania.

Gratulujemy ducha walki, a zdrowe nawyki przyniosą najlepsze efekty.

 

DBAMY O ZDROWIE

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności