Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Ocena 0/5

21 października 2024r. Uczniowie klas 1-8 rozegrali szkolny turniej tenisa stołowego   rywalizacja była ogromna, a radości z gry było jeszcze więcej   udało się wyłonić najlepszego pingpongnistkę i najlepszą pingpongnistkę z każdej klasy.

Wyniki:

Klasa 1

Dziewczęta:

1 miejsce - Dominika Pierzchała

2 miejsce - Maja Dmoch

3 miejsce - Julia Choroszewska

Chłopcy:

1 miejsce - Jan Siółkowski

2 miejsce - Maciej Więcek

3 miejsce - Jakub Choroszewski

Klasa 3

Dziewczęta:

1 miejsce - Alicja Laskowska

2 miejsce - Aleksandra Różycka

Chłopcy:

1 miejsce - Kacper Pierzchała

2 miejsce - Antoni Mrozek

Klasa 4

Dziewczęta:

1 miejsce - Aleksandra Siółkowska

2 miejsce - Zuzanna Brodzik

Chłopcy:

1 miejsce - Alan Piersa

2 miejsce - Jakub Dzięgelewski

3 miejsce - Julian Sawicki

Klasa 5

Dziewczęta:

1 miejsce - Lena Tkaczyk

2 miejsce - Natalia Ciak

3 miejsce - Klara Niedźwiedzka

Chłopcy:

1 miejsce - Bartłomiej Wołosz

2 miejsce - Emil Lenkiewicz

3 miejsce - Antoni Jatczak

Klasa 6

Dziewczęta:

1 miejsce - Nikola Sadłowska

2 miejsce - Hanna Lipka-Chudzik

3 miejsce - Maria Dzierzgowska

Chłopcy:

1 miejsce - Arkadiusz Mrozek

2 miejsce - Jakub Górski

Klasa 7 i 8

Dziewczęta:

1 miejsce - Zuzanna Różycka

2 miejsce - Alicja Kurpiewska

Chłopcy:

1 miejsce - Marcel Kopania

2 miejsce - Aleksander Ziemak

Po grze uczniów stoły przejęły Panie nauczycielki, pracownice szkoły i rodzice.

   Wyniki:

1 miejsce - Krzysztof Lipka-Chudzik

2 miejsce - Anna Antoszewska

3 miejsce - Ewelina Lipka-Chudzik

Ten dzień zdecydowanie należał do aktywnego i wesołego. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za inicjatywę oraz pomoc zorganizowania turnieju.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności