Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

WYJAZD DO ŁOMŻY Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Chłopaka klasy 4-8 pojechały 6 października na wycieczkę do Łomży. Pierwszym punktem wyjazdu było szaleństwo na trampolinach, następnie część uczniów obejrzało film w kinie Helios, a pozostali pojechali na łomżyński basen. Na koniec wszyscy zjedli posiłek w restauracji i bezpiecznie oraz pełni wrażeń wrócili do domu.

dzień chłopaka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności