Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

"Wyjście z klasą"

Ocena 0/5

7 grudnia w ramach "Wyjścia z klasą" uczniowie klas IV-VIII wyruszyli do Teatru Palladium w Warszawie na "Opowieść wigilijną " - przepiękny, wzruszający i profesjonalny musical rodzinny z genialną grą aktorską, dynamicznymi choreografiami, piękną scenografią i ważnym przesłaniem. Musical zachwycił zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Tego dnia spacerując ulicami miasta, podziwialiśmy przepięknie ozdobioną Warszawę. Zwiedziliśmy również Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie klimat zbliżających się świąt, czuło się w rozchodzących się zapachach cynamonu, imbiru i potraw wigilijnych. W drodze powrotnej zjedliśmy posiłek. Wracaliśmy do domu w radosnym i bardzo świątecznym nastroju.

teatr

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności