Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

XLI Konkurs Recytatorski ''Kurpie Zielone w Literaturze''

Ocena 0/5

22 maja 2024r. uczniowie z klasy II i IV wzieli udział w gminnych eliminacjach XLI Konkursu Recytatorskiego ''Kurpie Zielone w Literaturze'' dla uczniów klas I - IV szkoły podstawowej. Do eliminacji gminnych przystąpiło 28 osób z siedmiu szkół gm. Lelis. Spośród wszystkich komisja wyłoniła 4 uczestników, którzy będą reprezentować gminę Lelis w kolejnym etapie - finałowym. Naszą Szkołę reprezentowali : Julia Bryska kl.II, Alicja Laskowska kl.II, Kacper Pierzchała kl.II i Gabriel Antoszwski kl.IV. Dziękujemy naszym uczniom za przygotowanie wystąpień i piękną postawę. Życzymy wytrwałości w dalszym rozwijaniu umiejętności recytatorskich.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności