Zuzanna Brodzik i Kacper Pierzchała wzięli udział w XVII Edycji Gminnej Olimpiady Polonistycznej. Wielkie brawa dla naszych uczniów, za udział otrzymali atrakcyjne nagrody.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!