Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

XVII „Kurpiowski Jantar” w Ringo

Ocena 0/5

XVII „Kurpiowski Jantar” w Ringo odbył się 24 maja 2025 roku na stadionie w Lelisie. Szkołę Podstawową w Olszewce reprezentowało 6 uczniów. Maria Dziergowska z klasy 6 oraz Julia Dębek z klasy 7 zdobyły 6 miejsca w swojej kategorii wiekowej. Serdeczne gratulujemy wszystkim zawodnikom .

RINGO

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności