Ustawienia

w województwie mazowieckim

Szanowni Państwo,
z okazji światowego dnia Walki z Depresją, Wydział Zdrowia Mazowieckiego Urzędu
Wojewódzkiego w Warszawie oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie serdecznie zapraszają
na szkolenie
Walka z depresją u dzieci i młodzieży w województwie mazowieckim,
które odbędzie się w formule on-line
w dniu 8 marca 2024 r. w godzinach 10.00 -12.45
Podczas wykładów, które wygłoszą dr n. med. Agnieszka Kałwa oraz dr n. med. Lidia Popek
uzyskają Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania m.in. dotyczące objawów depresji oraz
sposobów jej zapobiegania i leczenia.

Link do logowania (zapisu) na szkolenie on-line (aktywny do 1 marca 2024 r.):

Link do transmisji (dla osób zarejestrowanych na szkolenie)
będzie aktywny w dniu konferencji, tj. 8 marca 2024 r.:

Powyższy link będzie aktywny do 14 marca 2024 r. do godziny 24.00, tak aby umożliwić
zarejestrowanym osobom odtworzenie szkolenia w późniejszym terminie.
Zaświadczenia zostaną rozesłane do zarejestrowanych uczestników na adresy e-mail,
do dnia 17 maja 2024 r.

p.o. Mazowiecki Kurator Oświaty