Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

DYSKOTEKA SZKOLNA

Ocena 0/5

Dyskoteka szkolna - Wiosenna energia w pełni!

W dniu 15 maja mury naszej szkoły zamieniły się w prawdziwy parkiet taneczny. Samorząd Uczniowski zorganizował długo wyczekiwaną, majową dyskotekę szkolną dla klas 4-8. Frekwencja dopisała znakomicie, gdyż na dyskotekę przybyli zaproszeni uczniowie Szkoły podstawowej w Obierwi. Taniec do utraty sił wymagał sporej dawki energii. Na szczęście uczniowie mogli posilić się pysznymi goframi oraz schłodzić napojami, przygotowanymi przez opiekunów imprezy. To był wyjątkowy, majowy wieczór pełen pozytywnych emocji i integracji. Wspomnienia tych wspólnych tańców zostaną z nami na bardzo długo!

DYSKOTEKA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności