DZIEŃ DZIECKA
Tegoroczny Dzień Dziecka upłynął w atmosferze radości i wspólnej zabawy. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód, mecz siatkówki oraz rozgrywki badmintona. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także kreatywne aktywności, takie jak malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, tatuaże i bańki mydlane, sesja zdjęciowa z gadżetami na kolorowej ściance. Na zakończenie dzieci mogły skosztować pysznych gofrów, lodów, tostów oraz orzeźwiającej lemoniady. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i stworzenie wyjątkowej atmosfery tego dnia.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!