GMINNY KONKURS GMINA LELIS - „MOJA MAŁA OJCZYZNA”
GMINNY KONKURS GMINA LELIS - „MOJA MAŁA OJCZYZNA” Z ogromną radością informujemy o sukcesie uczniów naszej szkoły w I edycji Gminnego Konkursu Gmina Lelis - „Moja mała Ojczyzna”, który odbył się 27 maja w Szkole Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim. Głównym celem konkursu było promowanie historii, tradycji i kultury gminy Lelis, a także rozbudzanie w młodych ludziach tożsamości lokalnej i pasji krajoznawczej. Naszą szkołę reprezentowali Zuzanna Różycka klasa VIII, która zajęła II miejsce w kategorii klas VII – VIII oraz Gabriel Antoszewski, który otrzymał wyróżnienie w kategorii klas IV -VI. Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne upominki ufundowane przez organizatorów.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!