DZIEŃ MAMY I TATY
,,Mama, tata najpiękniejsze słowa świata" - to hasło było częścią dekoracji przygotowanej z okazji uroczystości Dnia Mamy i Taty, która w naszej szkole odbyła się dnia 26 maja 2026r. Na początku wydarzenia pani Agnieszka Bojarska przywitała zebranych rodziców, życząc wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, podczas której uczniowie klasy I i II przedstawili dziecięcą edycję teleturnieju ,,Familiada". Uczestnicy zostali podzieleni na drużynę mam i drużynę tatusiów. Rozgrywce towarzyszyły salwy śmiechu oraz brawa. Po radosnej rywalizacji nadszedł czas na finał, który zakończył się zwycięstwem obu drużyn. W dalszej części przedszkolaki wraz z uczniami klasy I oraz II, wierszykami i piosenkami przepojonymi miłością i wdzięcznością podziękowały swoim rodzicom za okazaną miłość oraz trud wychowania. Na twarzach mam i tatusiów widać było radość i wzruszenie. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie pociechy wręczyły swym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej oraz ciepłej atmosferze i na pewno długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!