Logo Szkoły Podstawowej w Olszewce

Spektakl „Księżniczka Rosa i Klimek”

Ocena 0/5

Dnia 3 czerwca 2026 roku uczniowie klas najmłodszych zostali zaproszeni na spektakl „Księżniczka Rosa i Klimek” z okazji Dnia Dziecka do CKBiSu w Lelisie. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów i z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Piękna muzyka, kolorowa scenografia oraz wspaniała gra aktorska sprawiły, że wszyscy przenieśli się do niezwykłego świata teatru. Spektakl pokazał, jak ważne są dobroć, życzliwość i dostrzeganie potrzeb innych osób. Wszyscy uczestnicy wrócili do szkoły zadowoleni, pełni wrażeń i nowych doświadczeń. To był dzień pełen emocji, uśmiechów i inspirujących przeżyć.

ckbis spektakl

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności